LATAJĄCA KAMERA

Odkryj Świat z nowej perspektywy!

Świat, który znasz na co dzień, już dziś możesz poznać z zupełnie nowej perspektywy. Przedstawiamy ofertę skierowaną zarówno do ludzi twardo stąpających po ziemi,
jak i marzycieli. Jeśli szukasz ciekawego ujęcia, chcesz zobaczyć, jak wygląda okolica, chcesz sprawdzić stan techniczny komina, a może jesteś ornitologiem-hobbystą, pomożemy Ci! Dzięki nam będziesz mógł wzbić się w przestworza…

Z nami możesz nakręcić film w jakości Full HD dla siebie, znajomych, dla firmy, w celach reklamowych, na YouTube czy po prostu, żeby uwiecznić miłe chwile. Możemy także pstryknąć zdjęcie do rodzinnego albumu, na stronę internetową lub nawet do profesjonalnej publikacji.

Tomasz
Kucharczyk

Specjalista ds. Multimediów
Trochę techniki

Dysponujemy quadrocopterem DJI Phantom 2, który pozwala nam uzyskać ujęcia
z wysokości do 400 m na ziemią. Zakres możliwości filmowania zwiększa zasięg zdalnego sterowania, który wynosi do 1500 m od punktu startu. Obraz rejestrujemy przy pomocy kamery GoPro Hero 3+ Black Edition zamontowanej na stabilizującym gimbalu, co umozliwia kręcenie filmów 1080p przy 24-60fps oraz 720p do 120fps (super slow motion).

Czy to bezpieczne? Nie martw się, posiadamy odpowiednią wiedzę, umiejętności, państwowe certyfikaty oraz ubezpieczenie OC.

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług, napisz lub zadzwoń do nas!

Gdy już posmakowałeś lotu, zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo, bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Leonardo da Vinci